600_213 (2)

KONAKLAMA KOŞULLARI

 

No48 Alaçatı Hotel hayatımızın önemli bir parçası olan seyahat keyfine bağlı kalmaya devam ediyor. Mevcut durum göz önüne alındığında, iptal politikamızı güncelledik.

 

Misafirlerin bir üst kategori odaya geçiş taleplerinde ücret farkı yansıtılır.

Bir üst kategori odaya geçişler ücrete tabidir.

 

FİYATLAR

 

Tüm oda fiyatları TÜRK LİRASI (TL) cinsindendir, konaklamaya KDV ve Kahvaltı dahildir

 

Fiyatlar ve fiyatlara dahil olan hizmetler konfirmasyon mektubunuzda belirtildiği gibidir.

 

ÖDEME GARANTİSİ POLİTİKASI

 

Tüm Rezervasyonlar, rezervasyon tarihinde %100 ön ödeme gerektirir ve tüm depozitolar ve ödemeler aşağıdaki şartlara göre işlendikten sonra onaylanmış sayılacaktır. Tam ödeme zamanında alınmazsa, Biblos önceden haber vermeksizin rezervasyonları açığa alma hakkını saklı tutar. Onay, özellikle birden fazla oda rezervasyonu için tüm misafir isimlerinin alınmasına da tabidir. Ödeme, kredi kartı veya banka havalesi ile kabul edilir. Güvenli kredi kartı ödemeleri için bir çevrimiçi ödeme bağlantısı mevcuttur ve bunun için kullanılan kartın (ve tüm çevrimiçi rezervasyonların) pasaport veya kimlik doğrulaması eşliğinde kart sahibi tarafından check-in sırasında ibraz edilmesi gerekir.

 

İPTAL POLİTİKASI

 

Rezervasyonlarınızı giriş gününüzden 5  gün öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. Sonrasında yapılacak iptallerde %100 no-show uygulanacaktır. İptal hakkının süresinde kullanılması halinde iade işlemi başlatılır. Bedel aynen ve ödemenin gerçekleştirildiği para birimi (TL, USD veya Euro) ile iade edilir.

 

ERKEN ÇIKIŞLAR

 

Erken çıkışlarda %100 No-Show uygulanır. Kötü hava koşulları nedeniyle oluşacak erken çıkışlar ve iptaller ücrete tabidir.

 

Eşsiz doğası, beachleri, lezzetlerinin yanında eğlencesiyle de ünlü Alaçatı’da sesten doğabilecek rahatsızlıktan korunmak için oda camlarınızda en üst düzey ses izolasyonu uygulanmıştır. Keyifli bir konaklama için gece camlarınızı kapalı tutmanızı rica eder, yine de eğlence mekanlarından gelen sesin tam olarak izole edilemeyeceğini bildirir, ses nedeniyle erken çıkış ve iptal taleplerinde iade yapılamayacağını hatırlatırız.

 

ÇOCUK ÜCRETLENDİRME POLİTİKASI

 

Yetişkinler ile aynı odada gerçekleşecek çocuk konaklamalarında 0-5,99 yaş ücretsizdir.

 

GİRİŞLER & ÇIKIŞLAR

 

Otele giriş saati 15:00, çıkış saati 12:00’dir.

 

Otel, müsaitlik doğrultusunda 18:00’e kadar geç çıkış yapmak isteyen misafirler için konaklama ücretinin %50’ini; 18:00 sonrası geç çıkış yapmak isteyen misafirler için ise %100 konaklama ücretini talep etmektedir.

 

Rezervasyon esnasında kaydı yapılmamış ziyaretçilerin odaya girişi kabul edilmemektedir.

 

TEKLİF KOŞULLARI

 

Tekliflerin sağladığı avantajlar, No48 Alaçatı’ın kendi takdirine bağlı olarak sunulur.

 

Teklifin önceden belirlenmiş olan bir sona erme tarihi yoktur ve No48 Alaçatı uygun gördüğü zaman, haber vererek veya vermeden teklifi sonlandırmaya karar verene dek devam edebilir.

 

No48 Alaçatı; teklif ile ilgili kuralları, prosedürleri, koşulları, avantajları kendi takdirine bağlı olarak haber vererek veya vermeden ekleme, yenileme, silme veya başka şekillerde değiştirme hakkını, bu değişiklikler avantajları ya da o zamana dek toplanan Konfirmasyonları etkilese dahi saklı tutar.

 

 

 

 

 

 

×